• Pozycjonowanie i marketing

  Łatwość dostępu do informacji w internecie sprawia, że poszukiwanie ich przez potencjalnych klientów sprowadza się do wpisania prostej frazy w wyszukiwarce internetowej.

  Spotyka się często twierdzenie, że jeśli czegoś nie ma w internecie, to po prostu nie istnieje. Jest w tym dużo racji, dlatego wybierz pozycjonowanie stron WWW z IT Ready i wyróżnij się z tłumu!

  Firma IT Ready oferuje usługi pozycjonowania SEO i SEM. Stosujemy jedynie etyczne i czyste metody pozycjonowania, co daje Ci gwarancję, że Twoja strona WWW nie zostanie zablokowana przez wyszukiwarki na wiele lat, a odwiedzający nie odniosą wrażenia, że na stronie są przypadkowo.

  Dysponujemy sprawnym, nie przeciążonym zapleczem, a efekty pozycjonowania stron internetowych nawet na bardzo konkurencyjne frazy w tak dużym mieście jak Warszawa, widoczne są już po kilku dniach.

  Pomożemy dobrać słowa kluczowe i poprawnie zorganizować strukturę strony. Możliwa jest nawet przebudowa strony WWW, jeśli pozycjonowanie może odnieść lepszy efekt.

  Oferujemy ponadto usługi redakcji tekstów na stronę WWW, tzw. copywriting - dzięki temu treść strony zachowuje przejrzystość i sens dla Twojego klienta, a zawiera idealną ilość istotnych dla wyszukiwarek słów i fraz.

  W IT Ready płacisz tylko za efekty pozycjonowania - jeśli pozycjonowanie nie przyniesie oczekiwanego efektu, nie pobieramy od Ciebie żadnej opłaty! Wyjątkiem są tu bardzo konkurencyjne frazy, na które po prostu nie ma możliwości zagwarantowania efektów.

  W naszej ofercie są także usługi prowadzenia kampanii reklamowych w internecie, jak np. Adwords, oraz prowadzenie działań marketingowych na portalach społecznościowych - Google+ czy Facebook.


  Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.

 • Strony internetowe

  Strony WWW


  Strona internetowa stała się ważnym elementem nie tylko promocji, ale także działalności firm. Od małych, początkujących firm, przez średnie i duże spółki, aż po międzynarodowe korporacje - dziś większość decyduje się na uruchomienie strony internetowej. Co więcej, często sama strona internetowa jest kluczowym elementem generującym dochód firmy. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Dla naszych klientów oferujemy szereg usług związanych z projektowaniem i tworzeniem stron - od analizy oczekiwań, potrzeb i wymagań, przez szeroko pojęte zaprojektowanie, stworzenie i uruchomienie strony WWW, po hosting, utrzymanie i ulepszanie działającej już strony internetowej.

  Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Twoja firma nie jest jedną z wielu - jest jedyna w swoim rodzaju i powinna wyróżniać się wśród konkurencji - taka też powinna być jej strona WWW. Dlatego współpraca z IT Ready to duży krok w stronę sukcesu i rozwoju.

  Stronę internetową warto oprzeć na systemie zarządzania treścią - CMS. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z naszymi Klientami pozwoliły nam stworzyć wygodny w użytkowaniu autorski system zarządzania treścią - JScms. Dzięki niemu możliwa jest szybka i łatwa aktualizacja treści Twojej strony internetowej, a rozszerzanie jej możliwości w przyszłości wiąże się ze znacznie mniejszym kosztem, niż w wypadku innych systemów lub strony bez CMS.

  Każda z tworzonych przez nas stron WWW jest oparta o JScms, chyba że Klient wymaga inaczej.

  Firma IT Ready to doświadczeni specjaliści w branży internetowej - projektujemy strony WWW zgodnie z panującymi trendami, estetyczne i przejrzyste, a zarazem ładne i efektowne. Budujemy intuicyjną nawigację, dzięki czemu odwiedzający nie gubią się na Twojej stronie i nie uciekają do konkurencji. Tworzymy strony poprawne z punktu widzenia programisty - gwarantuje to bezbłędne wyświetlanie w wielu przeglądarkach internetowych - także tych starszych - oraz lepszą ocenę strony przez internetowe wyszukiwarki, co wpływa pozytywnie na jej pozycję w wynikach wyszukiwania.


  Sklepy internetowe


  IT Ready tworzy także sklepy internetowe. Dobierzemy odpowiednie do potrzeb Klienta oprogramowanie, skonfigurujemy, uruchomimy i przeszkolimy.

  Stworzymy atrakcyjny i przejrzysty layout, zaprojektujemy nawigację i zbudujemy szablon.

  Pozostaje tylko wprowadzić produkty i zacząć zarabiać.

  Szablony dla systemów CMS

  Oprócz kompletnych stron WWW, możemy także stworzyć szablony dla wielu systemów CMS, jakie może wybrać Klient:


  • Joomla
  • Wordpress
  • Quick.CMS
  • Drupal

  Zapraszamy do kontaktu